ÖVRIGT / Nautica / Båtmodell 4754650
nr 475 4650
Båtmodell
längd: 50 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 juli 2007
kl 17:01:05
150 kr
Båtmodell
nr 475 4650
Båtmodell
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 200 kr |
måndag 2 juli 2007 |